تلفن : 44291085
جستجوی پیشرفته
نزدیک :
جستجو :
صفحه اصلی >

افزایش مشتریان شما در تمام شهرستانها و محله های تهران

دابی چگونه در تمام شهرستانها و محله های تهران مشتریان شما را افزایش میدهد؟
منظور دابی از این جمله تبلیغاتی که گهگاه در تابلوهای تبلیغاتی ونشریات تهران دیده میشود، معرفی رسانه هایی بسیار مفید و مناسب برای تبلیغات ، به صاحبین مشاغل میباشد .
توضیح این رسانه ها به دو مطلب وابسته است :
1- افزایش مشتریان شما در شهرستانها:
آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که جهت تبلیغات یا اعلام آگهی هایی همچون"واگذاری نمایندگی " در استان یا شهری خاص چگونه و از چه روش اطلاع رسانی میتوان با کمترین هزینه به این هدف رسید ؟
در پاسخ به این سوال دابی روزنامه های محلی و استانی را که در شهر مورد نظر شما از ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردارند را به شما معرفی میکند . این نشریات به دلایلی همچون درج اخبار مربوط به آن استان در کنار اخبار سراسری،درج آگهی های همان شهر مانند آگهی های استخدام، حس بومی بودن نشریه و ... تبدیل به ابزار مناسب و جایگاهی مانند جایگاه نشریاتی چون همشهری ، جام جم و ایران در بین همشهریان تهرانی شده اند .
دابی با در اختیار داشتن ابزار های ارتباطی پیشرفته و ارزان این توانایی را دارد که ضمن معرفی پر مخاطب ترین نشریه هر استان ، آگهی شما را 48 ساعته و مطابق با تعرفه همان نشریه(بدون هزینه اضافی) به چاپ رسانده و نمونه روزنامه های مورد نظر را نیز برای شما ارسال نماید .
اطلاعات بیشتر
"با ما در سطح ملی دیده شوید"
2- افزایش مشتریان شما در محله تهران :
دابی در یکی از بخشهای تهران به نام شهر اینترنتی اقدام به راه اندازی سایت برای تک تک محله ها و مراکز خرید تهران نموده است و با جمع آوری اطلاعات عمومی ، شغلی و مطالب بسیار مفید برای تهرانیها تبدیل به رسانه ای مفید و پربازدید گریده است . از این رو صاحبین مشاغل میتوانند با نمایش بنر تبلیغاتی با قیمتی مناسب در محله یا مرکز خرید مورد نظر و یا اینکه خرید یک صفجه اختصاصی با امکاناتی ویژه برای فروشگاه خود از بازدیدکنندگان دابی به نفع خود بهره بیشتری کسب نمایند . ضمنا ثبت اطلاعات شغلی رایگان میباشد.
"هرمحله تهران یک سایت"                     "هر مرکز خرید یک سایت"
بنر تبلیغاتی در سایت دابی (توضیحات و سفارش آنلاین)
صفحات اختصاصی فروشگاهی(توضیحات و سفارش آنلاین)
ثبت اطلاعات شغلی (رایگان)