کلینیک دندانپزشکی مبین
http://www.dabi.ir/mobindental


mobindentalclinic.com


کلینیک دندانپزشکی مبین

ارائه خدمات:

ایمپلنت دندان

طرح لبخند

پروتز دندان،قیمت و انواع پروتز ها

درمان ریشه دندان

ارتودنسی دندان

خدمات دندانپزشکی کودکان

ترمیم دندان

جراحی دندان


آدرس:بلوار تهرانسر، نبش کوچه نهم


دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد و از همین‌رو شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را دهان‌پزشکی گذاشت.

در گذشته دندانپزشکی را مساوی با دندانسازی می‌دانستند. اما امروزه دندانسازی تنها بخشی از دندانپزشکی است. رشته دندانپزشکی در مقطع دکترای عمومی نحوه رعایت بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را آموزش می‌دهد.

دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود

همه آنچه قبل از ارتودنسی باید بدانید

لبخند زیبا با دندان های مرتب گاهی اوقات برای خیلی ها آرزوست. آنها دندان های نامرتبی دارند و با هر بار جلوی آینه رفتن یا لبخند زدن به این فکر می کنند که کاش دندان های صاف و مرتبی داشتند. این آرزو این روزها دیگر دست نیافتنی نیست. علم دندانپزشکی نه تنها در زیباسازی دندان ها به خوبی پیشرفت کرده است بلکه روش های راحت تر و ساده تری را برای رسیدن به نتیجه مطلوب به کار می گیرد.

از ارتودنسی های پیشگیری تا ارتودنسی های نامرئی. در روش های جدید فرد کمتر به سیم ها و براکت هایی که با هر بار حرف زدن و خندیدن خود را نشان می دهند، اذیت می شود و تا طی کردن دور کامل مشکلی از نظر ظاهری ندارد.

 
تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات

برخی از کلمات کلیدی ثبت شده توسط فروشگاه

کلینیک و درمانگاه تخصصی دندان پزشکی   -  دندانپزشکی اطفال  -  دندانپزشک کودکان   -  متخصص ارتودنسی  -  دندانپزشک متخصص کودکان اطفال  -  متخصص دندانپزشک   -  دندانپزشکی  -  دندانپزشکی کودکان ، ظفر ، مرک  -  دندان پزشک/متخصص ایمپلنت  -  کلینیک و درمانگاه تخصصی دندان پزشکی  -  متخصص ارتودنسی  -  متخصص درمان ریشه دندان  -  کلینیک و درمانگاه تخصصی دندان پزشکی  -  ایمپلنت، جراحی لثه  -  دندانپزشکی با تخفیف   -     -