متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،کاشت
http://www.dabi.ir/implant


www.mollasadraclinic.ir

مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی ملاصدرا / بهترین کلینیک دندانپزشکی شمال تهران

ایمپلنت
در مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی ملاصدرا آنچه ما را متفاوت می سازد ارائه خدمات زیر است:
◄ انجام کلیه مراحل جراحی و پروتزی توسط تیم تخصصی دانشگاهی
◄ امکان انجام درمان با تمام سیستم های معتبر در ایمپلنت
◄ انجام درمان های پیشرفته و جانبی ایمپلنت مانند پیوند استخوان و جراحی های سینوس توسط متخصصین
◄ درمان ایمپلنت به صورت جایگذاری فوری
◄ تجهیز کلینیک به دستگاه های رادیوگرافی پانورکس و ترموگرافی دیجیتال
◄ وجود لابراتوار پیشرفته مجهز به سیستم کامپیوتری cad-cam
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷
 
دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
درمان ناهنجاری های رنگ و فرم دندانی، اصلاح طرح لبخند،بازسازی نسوج از دست رفته در نواحی قدمی فک ها و اصلاح روابط دندانی توسط تکنیک های مختلف درمانی از جمله لامینت های پرسلنی و کامپوزیتی و درمان های ترکیبی گامی موثر در بهبود ظاهر و دلپذیر شدن لبخند بیماران محسوب میشود. این نوع درمان ها را به بهترین شکل و رضایت بخش ترین نتیجه در مرکز درمان تخصصی دندانپزشکی ملاصدرا خواهید یافت.
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷
 
ارتودنسی
درمان های ارتودنسی عمدتا به منظور مرتب نمودن دندان ها و تآمین زیبایی آنها  در جهت ایجاد لبخندی زیبا و هارمونی صورت و ارتقاء عملکردهای دهانی شامل: جویدن، تنفس و … انجام می گردد. بدین ترتیب با اصلاح ناهنجاری های ساختاری فک و صورت و پیشگیری از وقوع این مشکلات میتوان چهره ای زیبا و لبخندی ماندگار و جذاب به بیمار تقدیم کرد. همچنین یکی از درمان های مهم در این زمینه درمان توآم ارتودنسی و جراحی فک یا درمان ارتوسرجری می باشد که میبایست با هماهنگی و ارتباط تنگاتنگ بین متخصصین ارتودنسی و جراحی فک و صورت به منظور رفع مشکلات دندانی و اسکلتی بیمار ایجاد چهره ای زیبا و متناسب انجام گردد که با توجه به حضور تیم تخصصی مربوط و امکان مشاوره مداوم در کلینیک تخصصی ملاصدرا، درمان مذکور با حداکثر کیفیت قابل ارائه می باشد.
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷
 
پروتزهای دندانی، دهانی، فک و صورت
مرکز درمانی تخصصی دندانپزشکی ملاصدرا با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و بهترین مواد توانایی ارائه پیشرفته ترین درمان های پروتزهای دندانی را به بیماران دارد .طراحی و ساخت روکش های تمام سرامیک بدون وجود فلز در زیر روکش با استفاده از تکنیک های دقیق نظیر cad-cam ، استفاده از سرامیک های فوق العاده تقویت شده (زیرکونیا)،انواع پروتزهای متکی بر ایمپلنت گوشه ای از امکانات درمانی این مجموعه می باشد.ارتباط با برترین لابراتوارهای پروتز ایران وجهان ما را در ارائه مطلوب به بیماران یاری میرساند.
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷


تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات