متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،کاشت
http://www.dabi.ir/implant


www.mollasadraclinic.ir

مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی ملاصدرا / بهترین کلینیک دندانپزشکی شمال تهران

ایمپلنت
در مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی ملاصدرا آنچه ما را متفاوت می سازد ارائه خدمات زیر است:
◄ انجام کلیه مراحل جراحی و پروتزی توسط تیم تخصصی دانشگاهی
◄ امکان انجام درمان با تمام سیستم های معتبر در ایمپلنت
◄ انجام درمان های پیشرفته و جانبی ایمپلنت مانند پیوند استخوان و جراحی های سینوس توسط متخصصین
◄ درمان ایمپلنت به صورت جایگذاری فوری
◄ تجهیز کلینیک به دستگاه های رادیوگرافی پانورکس و ترموگرافی دیجیتال
◄ وجود لابراتوار پیشرفته مجهز به سیستم کامپیوتری cad-cam
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷
 
دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
درمان ناهنجاری های رنگ و فرم دندانی، اصلاح طرح لبخند،بازسازی نسوج از دست رفته در نواحی قدمی فک ها و اصلاح روابط دندانی توسط تکنیک های مختلف درمانی از جمله لامینت های پرسلنی و کامپوزیتی و درمان های ترکیبی گامی موثر در بهبود ظاهر و دلپذیر شدن لبخند بیماران محسوب میشود. این نوع درمان ها را به بهترین شکل و رضایت بخش ترین نتیجه در مرکز درمان تخصصی دندانپزشکی ملاصدرا خواهید یافت.
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷
 
ارتودنسی
درمان های ارتودنسی عمدتا به منظور مرتب نمودن دندان ها و تآمین زیبایی آنها  در جهت ایجاد لبخندی زیبا و هارمونی صورت و ارتقاء عملکردهای دهانی شامل: جویدن، تنفس و … انجام می گردد. بدین ترتیب با اصلاح ناهنجاری های ساختاری فک و صورت و پیشگیری از وقوع این مشکلات میتوان چهره ای زیبا و لبخندی ماندگار و جذاب به بیمار تقدیم کرد. همچنین یکی از درمان های مهم در این زمینه درمان توآم ارتودنسی و جراحی فک یا درمان ارتوسرجری می باشد که میبایست با هماهنگی و ارتباط تنگاتنگ بین متخصصین ارتودنسی و جراحی فک و صورت به منظور رفع مشکلات دندانی و اسکلتی بیمار ایجاد چهره ای زیبا و متناسب انجام گردد که با توجه به حضور تیم تخصصی مربوط و امکان مشاوره مداوم در کلینیک تخصصی ملاصدرا، درمان مذکور با حداکثر کیفیت قابل ارائه می باشد.
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷
 
پروتزهای دندانی، دهانی، فک و صورت
مرکز درمانی تخصصی دندانپزشکی ملاصدرا با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و بهترین مواد توانایی ارائه پیشرفته ترین درمان های پروتزهای دندانی را به بیماران دارد .طراحی و ساخت روکش های تمام سرامیک بدون وجود فلز در زیر روکش با استفاده از تکنیک های دقیق نظیر cad-cam ، استفاده از سرامیک های فوق العاده تقویت شده (زیرکونیا)،انواع پروتزهای متکی بر ایمپلنت گوشه ای از امکانات درمانی این مجموعه می باشد.ارتباط با برترین مراکز پروتز ایران و جهان ما را در ارائه مطلوب به بیماران یاری میرساند.
۸۸۰۳۷۴۹۹ – ۸۸۰۴۲۶۰۵ – ۸۸۰۵۵۳۵۷


تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات